Gjenerator - Einhell STE 850

80 EUR

Shitet nga: Flamur Ferati 09 Shk 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet gjeneratori Einhell STE 850. Është i përdorur dhe funksional. Nuk ka asnjë defekt dhe punon në rregull.

Ka qëndruar kohë të gjatë pa përdorur, për këtë arsyje shitet, ngase nuk është në përdorim.

Gjeneratori është prodhim gjerman dhe ka ardhur nga Gjermania dhe është produkt i kualitetit të lartë sa i përketë gjeneratorëve.

Çmimi është i diskutueshëm.
Flamur Ferati
  Online
049578696
Leaflet
Në fillim