Makina profesionale per larjen te rrobave

0 EUR

Shitet nga: Dhurata 15 Nën 23:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Ne shitje makina profesionale me cmim te volitshem per larjen, tharjen dhe hekurosjen e rrobave.
Per me shume informacione ju lutem kontaktoni ne nr e tel 049734729
Dhurata
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione