Vegla per pin

265 EUR

300 EUR

Shitet nga: Riad 29 Jan 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitrn: Mikseri-sharafcigeri i Knaufit-brusalica dhe hillti, te ardhura nga Gjermania e Suedija,per arsyje te mos perdorimit.
Leaflet
Në fillim