HILTI 250-DD

1 EUR

Shitet nga: xxx 20 Shk 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
Shiten Hillti modeli 250DD 2 cop ne gjendje te rregullt dhe funksionale. Per me shume kontakto TEL: 045407107
Leaflet
Në fillim