shes koplet vullkanizerin dhe paisjet per autolarj

2 500 EUR

Shitet nga: shpejtim 11 Sht 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pejë
shes komplet vullkanizerin dhe paisjet per autolarje mjetet jon shum te mira ballanserken ekom ble tre para 3 muajsh peshes shkaku kom mor viz per jasht
shpejtim
049104599
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione