Aparat kunder lagështis mykut vllages SHITET🔴✔️

1 EUR

Shitet nga: bedri 08 Maj 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SHES MAKINA TE NDRYSHME PER VLLAG,MYK LAGESHTI PREJ 10 L DERI 50 MAKINA JAN PROFESJONALE DHE ME 2 VITE GARANCJON . MAKINA JON ARDH NGA ZVICRRA PER ME SHUM INFO 044-395-435
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione