Cnc sherbim

1 EUR

Shitet nga: Ramani 24 Maj 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sherbim me cnc gjitha llojet e vrimave
Diametri vrimave prej ne 3mm deri ne 500mm
Dhe gjitha punimet me inox llamarin alumin gjith cka me metal
Viber 0038971566646
Cimet simbas marveshjes
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione