Ekstraktorë, heqës të vidave të këputura-seti me 5

17 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 12 Pri 13:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Ekstraktorë, heqës të vidave të këputura-seti me 5 pjesë.Për më shumë informata vizito www.smarttronik.com Na vizitoni në dyqanin tonë në lakrishte H4, lok nr 29.mbrapa Procredit Bankes, ose në www.smarttronik.com. SmartTronik -shitje,rregullim,programim,konfigurim të komponenteve dhe sistemeve automatike. Të gjitha produktet mund ti porositni edhe online nga web faqja www.smarttronik.com.
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
Leaflet
Displeje matëse të temperaturës/lagështisë/orës 12 EUR
Kabllo univerzale per multimeter digjital. 5 EUR
Peshore digjitale 12 EUR
Senzor niveli 220V, 17cm. 25 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione