GOMA

0 EUR

Shitet nga: Enver Mehmeti 25 Maj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes goma te BMW M+S 215/65/16 me fellge Alumini 4copa si dhe 8 copë pa fellga me çmime shumë te volitëshme.Gjindemi ne Dardanë.
Enver Mehmeti
044231147
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione