Kabllo aligator

7 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 04 Maj 11:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Kabllo aligator -kompleti 10 copa.
Na vizitoni në dyqanin tonë në lakrishte H4, lok nr 29.mbrapa Procredit Bankes, ose në www.smarttronik.com.
SmartTronik -shitje,rregullim,programim,konfigurim të komponenteve dhe sistemeve automatike.
Të gjitha produktet mund ti porositni edhe online nga web faqja www.smarttronik.com

Kompleti 6.5 euro
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
"SmartTronik" N.SH
044 309 839
Leaflet
Zbritje 5% për blerje online në " SmartTronik". 0 EUR
 RFID  Door  Access Control 45 EUR
Termostat digjital i temperatures -50--110°C 12 EUR
Adapter USB / RS232 7 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione