Kamion me kran 045994997

0 EUR

Shitet nga: hetem Dje 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
H.H TRANSPORT OFRON TRANSPORT ME KAMION NGARKIM DHE SHKARKIM,NGRITJEN E REKLAMAVE TE NDRYSHME,MONTIMIN E KONSTRUKCIONEVE TE DRYSHME. MONTIMIN E SHTYLLAV ELEKTRIKE. BARTJEN E GJENERATORVE. BARTJEN E REZERVAREVE,BARTJEN E TRAFOVE BARTJEN E KONTINJERVE PUNOJM EDHE ME KORP SI DHE SHUMQKA TJETER 24H BRENDA DHE JASHT KOSOVES PER ME SHUME INFO KONTAKT 045/994/997 VIBER +38345994997
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione