Kohëmatës i programueshëm për ujitje automatike

55 EUR

Shitet nga: Kohëmatës për ujitje automatike Dje 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Cmimi 55 euro
Transport falas në gjithë Shqipërinë
Transporti në Kosovë kushton 5 euro

Kontakt: +355 68 29 39 111 Whatsapp

Përshkrim:
Me këtë vaditës nuk keni më nevojë të shqetësoheni për bimët/lulet e pambikëqyrura kur dilni jashtë, dhe kur harroni t’i ujitni me kohë, nuk keni pse t’i hidhni në ujë dhe nuk duhet të paguani shumë ujitje e tepruar.
Kohëmatësi ynë është i lehtë për tu instaluar,
programim fleksibël dhe funksion automatik i ujitjes. Mund të vendosni kohën e tanishme, kohën e fillimit, kohëzgjatjen e ujitjes, frekuencën e ujitjes, vonesën e shiut dhe vaditjen manuale në butonet sipas nevojës. Ekrani i madh LCD 3 inç lexohet lehtë dhe cilësimet e ujitjes janë më të lehta.

TIPARI I PRODUKTIT:
-Vendosja e kohës: Mund të caktoni kohën e ujitjes dhe kohën aktuale.
-Koha e ujitjes: Koha minimale e ujitjes mund të caktohet në 1 sekondë dhe koha më e gjatë e ujitjes është 300 minuta.
-Cikli i ujitjes: 1-23 orë, 1 ditë dhe 2 ditë, cikli më i gjatë është 15 ditë.
-Vonesje në ditët me shi: Nëse dëshironi të mos vadisni në ditët me shi, thjesht shtypni butonin Rain Delay.
-Konsumi i ulët i energjisë: Dy bateri AA mund të mbajnë për më shumë se 1 vit.
-I papërshkueshëm nga uji: Mund të instalohet jashtë vertikalisht.
-Funksioni i ujitjes së përkohshme: Nuk do të ndikojë në programin e caktuar.

Kujdes:
1. Para se të lidhni lidhësin e shpejtë me lidhësin e rubinetit të sipërm, sigurohuni që unaza e gomës të jetë vendosur siç duhet për të parandaluar rrjedhjet e ujit.
2. Produkti në vetvete nuk gjeneron presion, por përdor presionin e ujit të rubinetit. Uji i çezmës ose burimi i ujit nën presion mund të sigurojë kullimin e duhur të kohëmatësit të ujitjes.
3. Filtri mund të parandalojë grimcat e pluhurit dhe të zgjas jetën e produktit. Pastroni filtrin rregullisht dhe
zëvendësojeni nëse keni konsumuar.

Specifikimet:
Ngjyra: e zezë + portokalli
Temperatura e ujit: 0 ~ +40 gradë
Koha e ujitjes: 1s-59; 1 minutë deri në 300 minuta
Frekuenca e ujitjes: 1h-23h; 1 ditë 15 ditë
Koha e ujitjes manual: 1-240 minuta
Furnizimi me bateri: 3V, 2 bateri AA secila nga 1.5V
Materiali: guaska ABS
Pesha: rreth 550G
Përmasat: 160 * 80 * 55mm / 6,30 * 3,15 * 2,17"

Paketimi përfshin:
1* Kohëmatës inteligjent i programueshëm
1* Manual udhëzimi
1* Kokat që vendosen në çezëm

Cmimi 55 euro
Transport falas në gjithë Shqipërinë
Transporti në Kosovë kushton 5 euro

Kontakt: +355 68 29 39 111 Whatsapp
Kohëmatës për ujitje automatike
6666656
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione