Kontejner

Shitet nga: hasani 27 Korr 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet kontejneri standard 6m×2.20m i gatshem per banim me der blind si dhe gjamat me grilla.si dhe 3 pompa per ujitje me kapacitet 600l per minut si dhe 1000l per minut me fuqi thithse 30m.si dhe 2000m sistem ujitje pikpik .me eleme te percjellse .me gypa shprendars.po ashtu rezvar uji 1000l .qmimi i volitshem
Leaflet
Në fillim