Letkon me kyqje USB , 5V 8W me led indikator

14 EUR

15 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 27 Pri 17:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Letkon me kyqje USB , 5V 8W me led indikator ..
Per me shume informata vizito www.smarttronik .com
ose linkun
http://smarttronik.com/index.php?id_product=1518&controller=product&id_lang=2

Të gjitha produktet mund ti porositni nga web faqja jonë .
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
"SmartTronik" N.SH
049 696 922 , 044 309 839
Leaflet
Elektrovalvula 25 EUR
Senzor niveli 220V, 17cm. 25 EUR
PCB pllaka prototip 0 EUR
Termometer digjital kuzhine me sondë 16 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione