Makinë për manikyr dhe pedikyr

45 EUR

49 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 14 Maj 13:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Makinë multifunksionale për manikyr dhe pedikyr thonjësh.
Për më shumë informata vizito www.smarttronik.com.ose dyqanin në Prishtinë Lakrishte hymja 4, lok.nr 29 mbrapa Pro Credit Bankes.
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
"SmartTronik" N.SH
044 309 839,049 696922
Leaflet
Kamerë inspektuese endoskopike 16 EUR
Automatikë për tharëse të ajrit të kompresuar 65 EUR
Senzor niveli 220V, 17cm. 25 EUR
Arduino, dhe aksesorë për Arduino 29 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione