mjete me qira

0 EUR

Shitet nga: Mjete me qira Dje 05:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kemi te gjitha mjetet e punes me qira si dhe kryem pun .
Shtylla sllovenka skele shina hilta papuqe sharra betoni e shum gjera tjera per me shum info kontaktoni ne nr e telefonit .
Leaflet
Në fillim