Ndërprerës Limitues "maxi" me levë të adaptueshme

10 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 11 Maj 14:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Ndërprerës Limitues "maxi" me levë të adaptueshëm në kënd dhe në zgjatje.

Vizito www.smarttronik.com .Ne ofrojmë mbi 2000 produkte !Të gjitha produktet shfaqen në web faqen tonë dhe ju mund ti porositni ato online -ne jua sjellim në adresen tuaj.
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
"SmartTronik" N.SH
044 309 839
Leaflet
Komponente elektronike 0 EUR
Makinë për manikyr dhe pedikyr 45 EUR
Termometer digjital kuzhine me sondë 16 EUR
Arduino, dhe aksesorë për Arduino 29 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione