Paisje per kuzhinen e restoranteve

0 EUR

Shitet nga: Hysen 27 Pri 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shiten paisjet per kuzhin 2 skara me plin, fritez per pomfrit ,maqin en larse,frigoriferi,si dhe sistemi i ventilimit

Restorant skar komplet set per kuzhin invertar
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione