Peshore digjitale

12 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 04 Maj 12:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Peshore digjitale :
3000g/0.1g
50g/0.001g
500g/0.01g;
500g/0.1g ;
200g/0.01g;
100g/0.01g
poashtu edhe peshore elekronike deri 50 kg.
Modeli si ne foto peshore 0.1gr deri 500 gr -çmimi 12 euro
per me shume informata vizito
www.smarttronik.com

ose linkun
http://smarttronik.com/index.php?id_category=57&controller=category&id_lang=2

Mundësi e blerjes edhe online përmes web faqes www.smarttronik.com.
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
"SmartTronik" N.SH
044 309 839
Leaflet
Makinë për manikyr dhe pedikyr 45 EUR
USB RFID lexues i kartelave125khz 27 EUR
Buton ndërprerës emergjence 6 EUR
 RFID  Door  Access Control 45 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione