Peshore elektronike deri 50kg

10 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 03 Maj 17:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Peshore elektronike digjitale deri 50 kg.
peshore tjera digjitale me saktesi deri 0.01gr.
3kg/0.1gr
500gr/0.01gr
200gr/0.01gr etj
na vizitoni në "Smarttronik".
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
"SmartTronik" N.SH
044 309 839
Leaflet
12V RF Wireless Remote Switch  Controller 7 EUR
 Displej për matjen e temperatures, lagështisë etj 15 EUR
Universal Gate Garage Door Opener Remote Control + 29 EUR
Auto diagnozë bluetooth 14 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione