POMPE PER NGJYROSJE TE MUREVE MADE IN GERMANY

1 EUR

Shitet nga: VALON RAMA 24 Sht 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik

Kompresor per ngjyrosje 900 W made in germany
( firma AEROPRO ) 3 litra per min me fuqi 300 bar gypin 15 m gjatesi
Eshte per ngjyrosje Mulerim te mureve neper dhoma dhe objekte te ndryshme
VALON RAMA
049461631
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione