Senzor niveli 220V, 17cm.

25 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: "SmartTronik" N.SH 20 Pri 12:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Senzor niveli 220V, 17cm prej qelikut të pakorodueshëm.
Për më shumë informata na vizitoni në dyqanin tonë Prishtinë Lakrishte H4 ,lok.nr 29.mbas Procredit Bankes.
ose në www.smarttronik.com.
Të gjitha produktet mund ti porositni edhe online nga web faqja .
"SmartTronik" N.SH
Ne në SmartTronik bëjmë zhvillimin dhe prodhimin e sistemeve automatike se dhe bëjme servisimin dhe shitjen e paisjeve elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Lakrishte H4, Prishtinë Tregoje në hartë
044 309 839, 049 696 922
"SmartTronik" N.SH
049 696 922 , 044 309 839
Leaflet
Peshore digjitale në formë luge 20 EUR
Kamerë inspektuese endoskopike 16 EUR
 Bateri 12V ,3.6V  2.4V etj 0 EUR
SmartTronik USB Interfejs me 4 Dalje dhe 4 hyrje 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione