SHES MJETE PUNE TE NDRYSHME NGA GJERMANIA

120 EUR

Shitet nga: Behram 24 Jan 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SHES MJETE PUNE TE ARDHURA NGA GJERMANIA

KA APARAT SALDIMI HILLTI BURMASHINA DHE MJETE TE NDRYSHME

PER MA SHUM INFO KONTAKTONI NE TEL:044372629
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione