Shes ndriçimin mobilë

4 800 EUR

Shitet nga: Shes driten mobile 22 Sht 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shes ndriçimin mobile, ideal per pune gjate nates dhe ne kushte te erresires, shume pak e perdorun!
Per cdo info ne tel 044590368, Prishtine
Shes driten mobile
044590368
Leaflet
Në fillim