shes veglat e punes dhe ujesjellsit

0 EUR

Shitet nga: Demo 07 Maj 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik

shllajferic BOSCH e re ne kuti pa perdoun.
motorr i druve SCHEPPACH i ri nkuti.
pomp uji JARDIBEST e re nkuti.
hidrofor GARDENA italian i ri pa perdor.

te gjitha mkan ardh prej Frances
qmimi i volitshem
gjindem ne Kaqanik
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione