shiten vegla pune te ndryshme

20 EUR

Shitet nga: Bekim 15 Nën 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Per shitje jane 1,Presa per veshjen e llamellav dhe gurtnev 2,Ventillator ne form te turbos 3,Radapsigera te ndryshem 4,Qelsa te ndryshem nga 6 deri 60 5,Gidore te ndryshme 6,Moment qelsa me NM 7,Dhe gjesende tjera te ndryshme
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione