Sigma super pro pjes ndrruse teha shneka knaki

Shitet nga: enver 04 Jan 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
.ITAL TECH gjindemi Magjistralia Prishtin -Shkup km 20 llugagji perball standard benzit -(Lipjan) kemi KERAMIK ITALIANE Vegla dhe Makina SIGMA RAIMONDI BATTIPAV(superpro)SHNEKA FASSA PJES NDRRUSE PER GJITHA MAKINAT KNAKI PER KOCKA TEHA PER GRANIT MERMER GRES POMPA UJI.
Leaflet
Në fillim