TEZGË

Shitet nga: TEZGË NË SHTIJE 09 Tet 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shes tezgen ne gjendje te mire dhe e gatshme per punë.
Qmimi sipas marrveshjes
TEZGË NË SHTIJE
045 599 785
Leaflet
Në fillim