Aporat testimi dhe Mbushes i Aukumbulatorve

25 EUR

Shitet nga: Lirim 25 Sht 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Aporati esht i ardhur nga gjermania dhe i pa perdorur sherben si Testues,mbushes,Startues i te gjith Akumbulatorve 6V dhe 12V
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione