Autolarje Frank

0 EUR

Shitet nga: bekim Dje 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Makin per autolarje e tipit Frank e ardhur nga ch, ne gjendje te rregullt vjen me zorr dhe pistol, makina ka presion te lart, 044187075
Leaflet
Në fillim