Autolarje me uj te ngroht

0 EUR

Shitet nga: bekim Dje 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Makin per autolarje me uj te ngroht e tipit Kew e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt punon shum mir, me zorr dhe pistol, nder modelet me te reja, 044187075
Leaflet
Në fillim