Karcher HD-1050

0 EUR

Shitet nga: bekim Sot 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Autolarje Karcher HD-1050 e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt me rrym trefazore me zorr dhe pistol origjinal te karcherit, 200bar, vetem i mungon pllastika osht demtu gjat transportit 044187075
bekim
  Online
044187075
Leaflet
Në fillim