Makin per Autolarje

0 EUR

Shitet nga: bekim Dje 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Makin per Autolarje Nilfisk Alto Poseidon 7 e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt me zorr dhe pistol, osht model i ri, me 4 klipa, presion mbi 200bar, 044187075
bekim
  Online
044187075
Leaflet
Në fillim