Maqin te bllokav

1 950 EUR

Shitet nga: Xxx 11 Tet 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Shitet prerse e bllokav te betonit eshte pak e perdort ne gjendje perfekte per pun .baj ndrrim dhe me vetur.
Leaflet
Në fillim