Maqina per prodhimin e dyrve dhe dritareve pvc

0 EUR

Shitet nga: Bledi 27 Maj 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shiten ose ndrroen maqinat per prodhimin e dyrve dhe dritareve te plastikes maqinat jan ne gjendje te rregull asht presa ngjitsja dhe pastrusja shiten komplet po edhe nja nga nja qysh te ju konvenon
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione