Bormashin

90 EUR

Shitet nga: prizren 13 Mar 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
shes bormashin qe shpon hekur.dru.si dhe beton dhe asht mundeni me thy perdort si mini hilti ka 2 opcione asht orgjian made in austria,asht e imprtuar nga jasht nga slo asht ne kufer e re pa pedor as pak siq shifet ne foto.
Leaflet
Në fillim