Qelsi me kamer dhe audio

80 EUR

Shitet nga: Ismet 21 Nën 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Përshkrim
Celes makine , me kamer spiune per foto, video dhe audio. Shume praktik per tu mbajtur perdite ne rethin e celsave.
– Kamera – 5.0 mega pixel
– Formati fotos JPEG: 1280 x 960
– PC-Webcam 640 x 480.
– Bateri te rikarikueshme Lithium-ion 300mA
– Filmon reth 2 ore me nje karikim te plote
PAKOJA PERMBAN:
1 x Mini DVR Kamera (nuk përfshin kartën e memories)
1 x USB kabllo, karikimi – transmetim te dhenash
1 x manuali perdorimit
Fb-contact m.facebook.com/metismir1#!/
Leaflet
Në fillim