REZERVAR NAFTE DHE BOJLER PER NXEMJE

500 EUR

900 EUR

Shitet nga: xxx 09 Tet 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
2 REZERVAR PER NAFTE KA 1000 LITRA
1 BOJLER TE NXEMJE QENDRORE 150 litra
SHITEN EDHE NDAMAS .

VIBER: +386 49 191 345
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione