SHITEN REDUKTORËT

0 EUR

Shitet nga: RAMADAN 15 Shk 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Shiten reduktorët , te perdorur por shume te ruajtun dhe shume funksional , me qmime te volitshme !
Gjindemi ne fshatin MEDVEC , komuna e Prizrenit .
Per info . me telefoni ne numrin tim te telefonit : 045207148
RAMADAN
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione