Aparat pjeke buke

70 EUR

Shitet nga: Gorenje 03 Dhj 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Komuna
Rahovec
Aparat per pjekjen e bukes ‘GORENJE’ original e pa perdorur. Funksioni: ben pregatitjen e brumit vet nderkoh dhe e pjek buken.
Shitet pershkak mos perdorimit.
Leaflet
Në fillim