Autolarje Kew

400 EUR

Shitet nga: bekim Dje 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Makin per autolarje trefaz Kew 3340C, e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt me zorr dhe pistol, 5.3KW, 180bar shtypje e pershtatshme per larjen me makinave, kamion, bager, oborreve etj 044187075
Leaflet
Në fillim