Autolarje Kransler me uj te ngroht

0 EUR

Shitet nga: bekim Sot 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Autolarje Kransler origjinal gjerman me uj te ngroht e importuar nga zvicrra, ne gjendje te rregullt me zorr dhe pistol, ka presion te lart per me shum nr.tel.044187075.
Leaflet
Në fillim