Autolarje Kranzler

0 EUR

Shitet nga: bekim Dje 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Makin per autolarje te tipit Kranzler me rrym 3fazore origjinal gjerman, te importuara nga zvicrra. ne gjendje te rregull me zorr dhe pistol, makina eshte profesionale shum e ruajtur , ka presion te lart, nr.tel:044187075
Leaflet
Në fillim