Makina per autolarje dhe servisim

0 EUR

Shitet nga: bekim Dje 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Makina per autolarje te tipit Kew, te llojllojshem me gyp dhe pistol, ne gjendjee shum te rregullt, gjithashtu bejm dhe servisimin dhe kemi pjes rezerv origjinale te importuara nga zvicrra, gjindemi ne Suharek, Nr.tel: 044187075
Leaflet
Në fillim