Makina per Autolarje Kew

0 EUR

Shitet nga: bekim Dje 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Makina per autolarje te tipit Kew te ardhur nga ch, ne gjendje te rregullt , kan presion te lart me zorr dhe pistol origjinal, nr.tel:044187075. makinat gjenden ne suharek.
Leaflet
Në fillim