Makina per Autolarje nga CH

0 EUR

Shitet nga: bekim Dje 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Makina per autolarje tegjitha te ardhura nga zvicrra, te llojllojshme, duke filluar nga me te voglat per nevoja personale e deri te ato me uj te ngroht, te gjitha makinat jan me zorr dhe pistol, nr.tel:044187075.
Leaflet
Në fillim