Makina per autolarje

0 EUR

Shitet nga: bekim Dje 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Makina per autolarje te importuara nga zvicrra, ne gjendje shum te rregullt, kemi makina te markave KEW, Karcher, Kranzler, Wap, me pomp katrore etj, duke filluar nga te me voglat e deri ato profesionale per autolarje te llojllojshme, gjithashtu bejm dhe servisimin e ketyre llojeve dhe kemi pjes rezerv origjinale te importuara nga zvicrra. Nr.tel:044187075
Leaflet
Në fillim