Makinat per lakimin e gypave te aluminit dhe te ..

0 EUR

Shitet nga: Remzi Hajdini 09 Shk 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Shes makinat per lakimin e gypave te aluminit dhe te hekurit , kallapat per gypa i punojm sipas nevojes per gypa te rrumbullakt Fi 25,Fi 42,Fi 48 etj , dhe per gypa katrore 2x2 , 3x3 ,4x3 , 4x4 etj , ne gjendje shum te mir teknike me 6 muj garancion , Makina me Vegla te hekurit eshte makina per lakimin e gypave te Hekurit ndersa Makina me vegla te plastikes eshte Makina per lakimin e gypave te aluminit
Remzi Hajdini
044 286 114
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione