Skar per pjekjen e pulave

0 EUR

Shitet nga: Bujari 18 Maj 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Viti
Shitet skara me 3 tavolina dhe 12 karrika
Leaflet
Në fillim