Hillt BOSCH 2-28 HAMERDIRL SI DHE BOSCH 300A

0 EUR

Shitet nga: Fitim 14 Jan 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vushtrri
Shitet hillti bosch 28D 820W hamerdirl si dhe vibrationcontrol me dy koka ne gjendje te mir pune si dhe shfajc aparat bosch 300A me ventillator te interesuar na kontaktoni ne nr 049253815 ose viber +38349253815 ju mirpresim
Leaflet
Në fillim